• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  RIADENIE PROCESOV
FrontSeat
Process Control
 • 22.6.2018 Podujatie

  Obhajoby semestrálnych projektov na IAM

  V piatok 22. júna sa na ÚIAM konali obhajoby semestrálnych projektov. Svoje práce úspešne obhájili študenti: Bc. Daniel Boroš, Bc. Matúš Furka, Bc. Michaela Horvathová, Bc. Karol Kiš, Bc. Martin Mojto, Bc. Marika Malovcová, Bc. Martin Némeš, Bc. Jakub Nosko a ERASMUS-študent Alex Ferrer Párraga zo Španielska.

  Fotka

 • 21.6.2018 Podujatie

  Obhajoby študentov IAM na Ústave manažmentu

  V utorok 19. júna sa na Ústave manažmentu konali obhajoby bakalárskych prác, v rámci ktorých úspešne prezentovali výsledky svojich projektov študenti IAM: Zuzana Černá, Martina Huňačková, Žofia Chlebová, Mária Mičiková, Attila Múčka, Zuzana Putzová a Kornélia Šabová. Všetkým srdečne blahoželáme!

  Fotka

 • 18.6.2018 Podujatie

  Obhajoby bakalárskych prác na IAM

  V pondelok 18. júna sa ÚIAM konali obhajoby bakalárskych prác. Výsledky svojich prác úspešne prezentovali študenti: Barbora Bačíková, Kornel Bányi, Kristína Fedorová, Lenka Galčíková, Samuel Hrstka, Roman Kohut, Alexey Morozov a Michal Slávik. Všetkým srdečne blahoželáme!

  Fotka

 • 17.6.2018 Podujatie

  IAM na European Control Conference 2018

  Sme spoluautormi dvoch publikácii prezentovaných na European Control Conference, 12.-15. jún 2018, Limassol, Cyprus.

  Fotka

 • 12.6.2018 Novinka

  IAM na European Symposium on Computer-Aided Process Engineering

  News

  Sme spoluautormi dvoch publikácii prezentovaných na European Symposium on Computer-Aided Process Engineering (ESCAPE 28, Graz, Rakúsko).

 • 12.6.2018 Novinka
 • 9.6.2018 Podujatie

  Promócie absolventov IAM 2018

  V piatok 8. júna sa v Aule Aurela Stodolu konali slávnostné promócie absolventov štúdia na FCHPT. Z absolventov štúdia na ÚIAM sa na promóciách zúčastnila Ing. Petra Artzová (prospela s vyznamenaním – Cena dekana FCHPT), Ing. Linda Hanulová (prospela s vyznamenaním – Cena dekana FCHPT) a Ing. Milan Horňák. Všetkým srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov!

  Fotky

 • 8.6.2018 Pracovná ponuka

  Managed Security Services System Engineer - Internship

  Ponúkaná pracovná pozícia (polovičná pracovná doba počas troch mesiacov) sa študentom 4. ročníka bude počítať ako Odborná prax.

  Pozícia je určená pre študenta so znalosťou PHP, SQL, MS Excel.

  The Managed Security Services (MSS) Systems Engineer Internship position is a technical position requiring a set of programming skills. The individual will be responsible for programming tools/web development for the team based on the discussions with team members

 • 7.6.2018 Novinka

  Študentky IAM získali ceny za najlepšie diplomové práce

  Vo štvrtok 7.6. sa na FCHPT konalo slávnostné udeľovanie Cien za najlepšie diplomové práce. Za svoje záverečné práce získali ocenenia aj študentky IAM Ing. Petra Artzová a Ing. Linda Hanulová. Srdečne blahoželáme!

  Fotka

 • 3.6.2018 Podujatie

  Študenti IAM obhajovali semestrálne projekty

  Vo štvrtok 17. mája sa konali obhajoby zaujímavých semestrálnych projektov, ktoré vypracovali študenti druhého ročníka bakalárskeho štúdia na ÚIAM.

  FB-IAM-Fotka

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS