• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  RIADENIE PROCESOV
60. výročie založenia KA CHTF SVŠT v Bratislave
Process Control
 • 23.8.2017 Pracovná ponuka

  Postdoc v oblasti strojového učenia a umelej inteligencie pre procesné riadenie

  Ústav informatizácie, automatizácie a matematiky na FCHPT STU v Bratislave hľadá mladého, perspektívneho postdoca pre nový výskumný projekt venovaný aplikácii strojového učenia a umelej inteligencie v oblastiach procesného riadenia a automatizácie. Viac info na stránke projektu.

 • 24.8.2017 Pracovná ponuka

  PhD a PostDoc pozície na TU Chemnitz, Nemecko

  Skupina prof. Streifa na Technickej univerzite v Chemnitz, Nemecko hľadá kandidátov na miesta doktorandov a postdoktorandov v oblastiach prediktívneho riadenia, hierarchických riadiacich systémov a optimálneho riadenia s termínom nástupu od Novembra 2017 . Viac informácií v priloženom súbore a na https://www.tu-chemnitz.de/etit/control/index.php.en


 • 21.8.2017 Odborný seminár

  Riadenie pocesu pasterizácie (Jorge Cadena)

  News

  Seminár sa uskutoční v piatok 25.8.2017 o 10:00 v miestnosti 641.

 • 18.8.2017 Pracovná ponuka

  Pracovná ponuka v Honeywell

  Honeywell, divízia Transportation Systems, hľadá do svojho expandujúceho tímu záujemcov na pozície “Senior Research Engineer”.

 • 17.8.2017 Novinka

  Noví absolventi doktorandského štúdia na IAM

  Vo štvrtok 17. augusta 2017 Ing. Ján Drgoňa a Ing. Martin Klaučo úspešne obhájili svoje dizertačné práce na ÚIAM. Srdečne blahoželáme.

  FB-IAM:Fotka

 • 9.8.2017 Odborný seminár

  Identifikácia a optimálne riadenie ťažko regulovateľných procesov

  V stredu 23.8.2017 o 10:00 sa v miestnosti 641 uskutoční odborný seminár na tému „Identifikácia a optimálne riadenie ťažko regulovateľných procesov“. Odborný seminár bude viesť doktorand Ing. Ľuboš Spaček z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, ktorého školiteľom je doc. Ing. Jiří Vojtěšek, Ph.D.

 • 24.7.2017 Podujatie

  Promócie bakalárov AIM

  V piatok 21. júla sa konali v Aule Aurela Stodolu slávnostné promócie absolventov bakalárskeho študijného program „Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve“. Na promóciach sa zúčastinili: Bc. Matúš Furka, Bc. Michaela Horváthová, Bc. Roberta Ilašenková, Bc. Karol Kiš, Bc. Imrich Koncz, Bc. Jakub Nosko, Bc. Tomáš Tkáč, Bc. Henrieta Vlčková a Bc. Michal Vojtas. 

  Všetkým absolventom srdečne gratulujeme a želáme veľa úspechov v ďalšom štúdiu aj v osobnom živote.

  FB-IAM:Fotka

 • 10.7.2017 Novinka

  Blahoželáme novým bakalárom

  Blahoželáme novým bakalárom, absolventom bakalárskeho študijného programu Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve.

  FB-IAM:Fotka

 • 6.7.2017 Novinka
 • 15.5.2017 Podujatie

  Deň otvorených dverí: Chemický jarmok – CHEMSHOW 2017

  Srdečne vás pozývame na náš tradičný Deň otvorených dverí: Chemický jarmok – CHEMSHOW 2017, ktorý sa uskutoční v utorok 27. júna od 9:00 na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie, STU v Bratislave, ktorá je dlhodobo hodnotená ako najlepšia technická fakulta na Slovensku (podľa agentúry ARRA). V rámci tejto akcie predstavíme aj stánky ÚIAM, pri ktorých si budete môcť vyskúšať riadenie kvadrokoptéry, skupiny robotov, magnetickej levitácie a veľa iného. Tešíme sa na stretnutie s vami!

  FB-IAM:Event

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS