• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  RIADENIE PROCESOV
 • darkblurbg
  Kybernetika v chemických
  a potravinárskych technológiách


  Spojením inžinierskeho štúdia na STU v Bratislave a VŠCHT v Prahe získaš skúsenosti z dvoch špičkových pracovísk,
  neoceniteľné kontakty s priemyselnou praxou a zamestnávateľmi na Slovensku a v Českej republike.
FrontSeat
Double Degree
 • 13.3.2024 Podujatie

  Technical Computing Camp 2024

  Pozývame Vás na akci Technical Computing Camp, která se bude konat v Brně ve dnech 5.-6.9.2024. V rámci akce proběhne soutěž o nejlepší uživatelský projekt vypracovaný s použitím nástrojů MATLAB nebo COMSOL Multiphysics. Další informace o této akci naleznete zde.

 • 11.3.2024 Novinka

  Podujatie: STOČ 2024 na Fakulte aplikovanej informatiky UTB v Zlíne

  STOČ 2024 - Studentská tvůrčí a odborná činnost se uskuteční ve čtvrtek 25. 4. 2024 v prostorách budovy Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

 • 4.3.2024 Podujatie

  Academia Meets Industry #3

  Prečítajte si náš nový blog o 3. stretnutí platformy na spoluprácu s priemyslom "Academia Meets Industry", ktoré sa v rámci projektu FrontSeat uskutočnilo v piatok (1.3.2024) na MTF STU: blog.


 • 16.2.2024 Podujatie

  Doc. Radoslav Paulen ako mentor na zimnej škole

  V rámci zimnej školy: "Modelling, Estimation, and Control using Set-Based Methods: Theory and Applications", ktorá sa konala vo štvrtok 15. februára viedol doc. Radoslav Paulen z ÚIAM kurz na tému: "Exact and Approximate Set-based Parameter Estimation for Nonlinear Systems". Toto podujatie v Lille Centrale  zorganizovali Dr. Sara Ifqir (Centrale Lille, France), prof. Andreas Rauh (Carl von Ossietzky Universität Oldenburg, Germany) a Dr. Simon Rohou (ENSTA Bretagne, France). Podrobné informácie sú na stránke: https://centralelille.fr/winter-school-2024 .

 • 15.2.2024 Novinka

  Vyhodnotenie súťaže s MATLAB ACADEMY

  Aj v zimnom semestri sme pre študentov zorganizovali našu tradičnú súťaž s MATLAB ACADEMY o ceny od spoločnosti Humusoft. Hlavnú cenu SAMSUNG Galaxy Watch 4 vyhrala Viktória Koncserová. Propagačné predmety s logom MATLAB získali: Branislav Daráš, Sofiia Serhiienko a Simona Pokorná. Ďakujeme spoločnosti Humusoft za podporu a všetkým výhercom gratulujeme!

  FB-Fotka

 • 13.2.2024 IAM v médiách

  IAM v .týždeň

  Pozrite si zaujímavý rozhovor, ktorý poskytol doc. Ing. Martin Klaučo, PhD. portálu .týždeň v rámci podcastu: .jednoducho veda: O tom, ako vyrábať lepšie a lacnejšie s Martinom Klaučom.

 • 13.2.2024 Podujatie

  Výjazdové zasadnutie IAM

  V dňoch 5.-6. februára sa uskutočnilo výjazdové zasadnutie ÚIAM v Kočovciach, kde sme okrem iného zhodnotili naše doterajšie vedecké výsledky a analyzovali sme ďalšie možnosti zvýšenia kvality predmetov zabezpečovaných ÚIAM v nadchádzajúcom letnom semestri.

  FB-Fotka

 • 8.2.2024 IAM v médiách

  VESNA vo VEDA NA DOSAH

  Prečítajte si nový článok na portále Veda na Dosah o využívaní obnoviteľných zdrojov energie pri napájaní nášho inteligentného skleníka VESNA pomocou solárneho panelu.

  Veda na Dosah

 • 2.2.2024 Podujatie

  Týždeň otvorených dverí na FCHPT

  News

  V dňoch od 29. januára do 2. februára 2024 sa na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie (FCHPT) uskutočnil týždeň otvorených dverí známy pod názvom CHEMWEEK 2024. V rámci tejto akcie mali študenti stredných škôl možnosť nahliadnuť do viacerých laboratórií na fakulte.

 • 30.1.2024 Podujatie

  Prevádzkové údaje: odkiaľ, aké a čo s nimi?

  Dňa 12. marca 2024 sa vo vzdelávacom stredisku KIA v Gbeľanoch otvoria brány 1. ročníka odbornej konferencie ATP Journey 2024: „Prevádzkové údaje: odkiaľ, aké a čo s nimi?“. Zástupcovia významných výrobných podnikov a dodávatelia riešení predstavia pod jednou strechou to najlepšie v oblasti prevádzkových údajov. Cieľom podujatia je podať moderný pohľad na možnosti zberu, spracovania a najmä využitia údajov generovaných technologickými zariadeniami, linkami, procesmi pre potreby agilnejšieho a flexibilnejšieho fungovania priemyselných podnikov a zvýšenia ich efektivity, bezpečnosti a ekonomických výnosov. Podrobné informácie sú dostupné na stránke podujatia.

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS