• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  RIADENIE PROCESOV
 • darkblurbg
  Kybernetika v chemických
  a potravinárskych technológiách


  Spojením inžinierskeho štúdia na STU v Bratislave a VŠCHT v Prahe získaš skúsenosti z dvoch špičkových pracovísk,
  neoceniteľné kontakty s priemyselnou praxou a zamestnávateľmi na Slovensku a v Českej republike.
FrontSeat
Double Degree
 • 16.6.2023 Pracovná ponuka

  SIEMENS: Engineer for Grid Control

  We are looking for an Engineer to join our team for energy market applications. The position will allow the successful candidate to bring (electrical) engineering knowhow together with software skills and work in a field with enormous impact on the future.
  Your new role:
  - Working on customer projects mainly in the Grid Control Hub for Europe
  - Responsible for engineering a subsystem of Spectrum Power™ in customer projects incl. requirement discussions with engineers from the customer side, implementation, testing, bug fixing, and project specific customizations
  - Responsible for the development of project specific enhancement which reach from small customizations to completely new features
  - In the future: possible development to project manager or technical expert
  Read more: https://www.profesia.sk/praca/siemens-slovensko/O4430310

 • 16.6.2023 Pracovná ponuka

  SIEMENS: Software Engineer or Developer for Grid Control

  We are looking for an Engineer or Developer to join our team for energy market applications. The position will allow the successful candidate to bring (electrical) engineering knowhow together with software skills and work in a field with enormous impact on the future. Your new role:
  - in customer projects incl. requirement discussions with engineers from the customer side, implementation, testing, bug fixing, and project specific customizations.
  - Responsible for the development of project specific enhancement which reach from small customizations to completely new features.
  - Working on customer projects mainly in the Grid Control Hub for Europe, but possibly around the globe.
  - In the future: possible development to project manager or technical expert.
  Read more: https://www.profesia.sk/praca/siemens-slovensko/O4561443

 • 15.6.2023 Novinka

  Ceny za najlepšie diplomové práce na FCHPT STU

  Vo štvrtok 15.6.2023 sa na FCHPT STU v Bratislave odovzdávali ceny za najlepšie diplomové práce. Medzi ocenenými výnimočnými prácami sú aj diplomové práce absolventov IAM: Ing. Petronela Belková, Ing. Martina Bognár, Ing. Martina Bujdáková, Ing. Patrik Valábek, Ing. Jozef Vargan a Ing. Samuel Záhorčák. Všetkým srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov!

  FB-Fotka

 • 14.6.2023 Podujatie

  Process Control 2023

  Organizačný tím PC 2023 ďakuje všetkým účastníkom konferencie za vysokú úroveň prezentovaných vedeckých príspevkov a podnetné diskusie rozvíjajúce ďalšiu spoluprácu. Už teraz sa teším na stretnutie na jubilejnej 25th International Conference on Process Control 2025! Fotografie z konferencie nájdete na stránke: www.process-control.sk/photos

  FB-Fotka

 • 21.2.2023 Podujatie

  Technical Computing Camp 2023

  Technical Computing Camp 2023 se bude konat v Brně ve dnech 7.-8.9.2023. V rámci Technical Computing Camp proběhne soutěž o nejlepší uživatelský projekt vypracovaný s použitím nástrojů MATLAB nebo COMSOL Multiphysics. Další informace o této akci naleznete zde: https://www.humusoft.cz/tcc

  YouTube: viedo-pozvánka

 • 12.6.2023 Podujatie

  Dizertačné skúšky na ÚIAM

  V pondelok 12.6.2023 sa na ÚIAM uskutočnili dizertačné skúšky doktorandov. Súčasťou dizertačnej skúšky bola obhajoba písomnej práce. Dizertačnú skúšku obhájili Ing. Rastislav Fáber, Ing. Erika Pavlovičová a Ing. Marek Wadinger. Všetkým srdečne blahoželáme!

  FB-Fotka

 • 6.6.2023 Podujatie

  Register to FrontSeat Summer School on Embedded Optimal Control

  Calling all curious minds! Join us for the FrontSeat Summer School on Embedded Optimal Control at STUBA this September! Embark on a rewarding adventure of knowledge and discovery, surrounded by fellow students and brilliant researchers. Book your seat at: www.smartislava.sk

  FB-Post

 • 30.5.2023 Podujatie

  Obhajoby diplomových prác na IAM

  V utorok 30.5.2023 sa konali obhajoby diplomových prác na ÚIAM. Svoje diplomové práce úspešne obhájili: Ing. Petronela Belková, Ing. Martina Bognár, Ing. Martina Bujdáková, Ing. Matej Hatványi, Ing. Michal Holub, Ing. Katrin Kvasnicová, Ing. Tímea Mészárosová, Ing. Zuzana Mošková, Ing. Monika Špaková, Ing. Patrik Valábek, Ing. Jozef Vargan a Ing. Samuel Záhorčák. Všetkým srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov!

  FB-Fotka

 • 26.5.2023 Podujatie

  Obhajoby semestrálnych projektov na IAM

  V utorok 23.5.2023 sa na ÚIAM konali obhajoby zaujímavých semestrálnych projektov študentov 1. ročníka inžinierskeho štúdia.

  FB-Fotky

 • 24.5.2023 Podujatie

  FrontSeat: Praktické workshopy k schéme Horizon Europe

  Slovenská technická univerzita v Bratislave v spolupráci s Univerzitou v Pise (Taliansko) Vás pozývajú na praktický workshop, ktorý sa bude skladať z dvoch častí:
  1. "The Horizon Europe non-scientific sections of the proposal".
  2. "Budget setting in RIA/IA/CSA, ERC and MSCA: actual costs, lump sum, unit cost and fixed rate".
  Workshopy sú organizované v rámci projektu FrontSeat financovaného schémou Twinning z Horizon Europe. Podujatie sa uskutoční na Rektoráte STU, Vazovova 5, Bratislava, 21. júna 2023. Registrácia je možná do 12. júna 2023: registračný formulár.

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS