• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  AUTOMATIZÁCIA, INFORMATIZÁCIA A MANAŽMENT V CHÉMII A POTRAVINÁRSTVE
60. výročie založenia KA CHTF SVŠT v Bratislave
Principia cybernetica
 • 15.7.2020 Podujatie

  Obhajoby bakalárskych prác na IAM

  V utorok 14. júla 2020 sa na ÚIAM konali prvé online obhajoby bakalárskych prác. Svoje bakalárske práce úspešne obhájili študenti bakalárskeho štúdia: Bc. Beke Patrik, Bc. Nguyen Trieu Hai, Bc. Lívia Homolová, Bc. Denisa Chowaniecová, Bc. Michal Krištof, Bc. Jakub Puk, Bc. Marek Wadinger a Bc. Alexandra Žabková. Všetkým srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote!

  FB-Fotka

 • 3.7.2020 Novinka
 • 29.6.2020 IAM v médiách

  STARTITUP: Mladý vedec Juraj je chemik aj programátor

  Mladý vedec Juraj je chemik aj programátor. Vo svete dokazuje, že slovenská veda má obrovský potenciál. Celý rozhovor si môžete prečítať na stránke:

  FB-StartItUp

 • 29.6.2020 Novinka

  Pár úprimných slov pre absolventov

  Vypočujte si pár úprimných slov pre absolventov 2020.

  FB-Link

 • 29.6.2020 Novinka

  Vyhodnotenie súťaže Humusoft - MATLAB ACADEMY

  Pozrite si, aké propagačné predmety MATLAB od spoločnosti Humusoft získavajú víťazi našej súťaže na Facebooku. Zo všetkých komentárov s certifikátmi z online kurzu MATLAB-ACADEMY sme vybrali až troch víťazov, ktorým gratulujeme.

  FB-Link

 • 24.6.2020 Podujatie

  Obhajoby diplomových prác na IAM

  V utorok 23. júna 2020 sa na ÚIAM konali prvé online obhajoby diplomových prác. Svoje diplomové práce úspešne obhájili študenti inžinierskeho štúdia: Ing. Tereza Ábelová, Ing. Kristína Fedorová, Ing. Lenka Galčíková, Ing. Matej Kintler, Ing. Roman Kohut, Ing. Alexey Morozov, Ing. Martin Nemeš, Ing. Michal Slávik a Ing. Rudolf Trautenberger. Všetkým srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote!

  FB-Fotka

 • 9.6.2020 Novinka

  Navždy odišiel doc. Maťko

  S veľkým zármutkom oznamujeme, že dňa 7.6.2020 nás navždy opustil náš bývalý kolega, spolupracovník, učiteľ a hlavne skvelý človek - doc. Ing. Jozef Maťko, CSc. Pozostalej rodine vyjadrujeme úprimnú sustrasť. Pohreb sa bude konať v piatok, 12.6.2020 o 11:45 hod. v bratislavskom krematóriu.

 • 8.6.2020 IAM v médiách

  Ocenenie nášho článku cenou Journal of Process Control Paper Prize

  Náš článok "Set-membership nonlinear regression approach to parameter estimation" bol vybratý ako tohtoročný víťaz ocenenia Journal of Process Control Paper Prize.

  FB-Fotka

 • 2.6.2020 Novinka
 • 21.5.2020 Novinka

  Dizertačná skúška: MSc. Carlos Valero

  Dňa 12.6.2020 o 13:00 sa on-line formou uskutoční dizertačná skúška MSc. Carlosa Valera v študijnom programe 2621V03 riadenie procesov D-RP, ktorý sa uskutočňuje v študijnom odbore Kybernetika. Súčasťou dizertačnej skúšky je obhajoba písomnej práce na tému "Set-membership State Estimation". Verejnosť môže obhajobu sledovať on-line cez Google Meet (pre zamestnancov STU) a živý prenos bude sprostredkovaný aj cez stránku YouTube (pre verejnosť).

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS