• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  AUTOMATIZÁCIA, INFORMATIZÁCIA A MANAŽMENT V CHÉMII A POTRAVINÁRSTVE
 • 12.11.2015 Podujatie

  Azet Battle

  Ber svoj počítač a príď zažiť atmosféru AzetBattle!
  Stačí, keď si vyberieš jednu tému, prihlásiš seba alebo svoj tím, za 1 deň ju spracuješ a odprezentuješ. Ak si nebudeš vedieť s niečim poradiť, nevadí, budú tam naši mentori a "nakopnú" ťa správnym smerom.

  Nezabudni, že Azet Battle sa koná v Banka Žilina v piatok 20.11.2015. Začíname už o 8:00 a koniec je plánovaný o 20:00.

 • 7.1.2020 IAM v médiách

  IAM v Mestskej televízií Partizánske

  Účasť IAM na Kariérnom dni mesta Partizánske sa dostala do správ v Mestskej televízií Partizanske. Pozrite si video-reportáž na YouTube:

  Video

 • 7.11.2015 Novinka

  Úspešná žiadosť o grant v rámci Programu na podporu excelentných tímov mladých výskumníkov v podmienkach STU v Bratislave

  V rámci Programu na podporu excelentných tímov mladých výskumníkov v podmienkach STU v Bratislave uspel aj projekt z ÚIAM FCHPT, ktorý spoločne podali Ing. Juraj  Oravec, PhD., Ing. Juraj Holaza, Ing. Martin Jelemenský a Ing. Bálint Takács. Viac na stránkach stuba.sk.

 • 1.10.2015 Podujatie

  Študentská vedecká konferencia 2015 - Chémia pre život - finálny program

  Dňa 11. 11. 2015 sa na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave bude konať 17. celoslovenská študentská vedecká konferencia pod názvom "Chémia a technológie pre život" s medzinárodnou účasťou. Viac informácií nájdete na stránke ŠVK. Tešíme sa na Vašu účasť.

 • 5.11.2015 Podujatie

  Zimná katedrovica automatizérov 2015

  Ďakujeme! Fotky sú v galérii.

  Milí priatelia, kolegovia, učitelia, študenti a všetci, ktorí sa cítite fyzikálne realizovateľní pre účasť. Dovoľujeme si Vás pozvať na Zimnú katedrovicu automatizérov, ktorá sa uskutoční v piatok 4. decembra 2015 na 6. poschodí v miestnosti 601 o 13:00.

   

 • 22.10.2015 Novinka

  Výsledky súťaže prieskumník/fotoreportér pri príležitosti návštevy Veľtrhu elektrotechniky - ELOSYS v Trenčíne

  je organizovaná v rámci návštevy Veľtrhu elektrotechniky - ELOSYS v Trenčíne.

  Hlavný námet súťaže

  V rámci predmetu PIRS sa naši študenti stali fotoreportérmi a zachytili atmosféru niektorých zo stánkov/experimentov v rámci ELOSYS.
  Tie najzaujímavejšie nám predstavili 21.10. 2015 vo forme tímových prezentácií. Víťazi boli ocenený aj sladko-kapacitnou odmenou(nápoveda - FCHPT). Najlepšie práce zverejníme na stránkach  Ústav informatizácie, automatizácie a matematiky FCHPT STU v Bratislave a na našej FACEBOOK - Ústav informatizácie, automatizácie a matematiky FCHPT STU v Bratislave.

 • 13.10.2015 Novinka

  Veľtrh elektrotechniky 2015 - ELOSYS v Trenčíne

  ELOSYS 2015 Trenčín

  Utorok 13. októbra naši študenti v rámci predmetov PIRS, TAP a PWA navštívili 21. ročník medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, elektroniky, energetiky a telekomunikácií ELOSYS 2015 v areáli výstaviska EXPO CENTER Trenčín.

 • 20.10.2014 Podujatie

  Súťaž prieskumník/fotoreportér pri príležitosti návštevy Veľtrhu elektrotechniky - ELOSYS v Trenčíne

  je organizovaná v rámci návštevy Veľtrhu elektrotechniky - ELOSYS v Trenčíne.

  Hlavný námet súťaže

  Staň sa fotoreportérom a zachyť atmosféru niektorých zo stánkov/experimentov v rámci ELOSYS. Maximálne 5 fotografií by malo predstavovať to, čo bude pre vás na podujatí najzaujímavejšie. Víťazi súťaže budú ocenení dobrým bodového ohodnotením a odmenou(súvisiacou s dvoma z písmen skratky názvu našej alma mater - FCHPT). Najlepšie práce budú zverejnené na stránkach  Ústav informatizácie, automatizácie a matematiky FCHPT STU v Bratislave a na našej FACEBOOK - Ústav informatizácie, automatizácie a matematiky FCHPT STU v Bratislave

  • Prezentácie sa budú konať počas prednášky dňa 21. 10 2015.
 • 25.9.2015 Pracovná ponuka

  Programátor systémov pre správu budov

  Spoločnosť Regotrans - Rittmeyer, spol. s r.o. hľadá kandidáta na pozíciu Programátor systémov pre správu budov.

 • 4.9.2015 Odborný seminár

  SCADA PROMOTIC WORKSHOP

  Microsys vas pozyva na tradičny bezplatný seminár PROMOTIC. Na tomto stretnuti su vývojovými pracovníkmi firmy Microsys prezentovane aktuálne a pripravované technické novinky v systéme. Účastníkov tu tiez čaká představenie novej verzie PROMOTIC, ktorá prináša do systému nové funkčnosti a vylepšenia.

  Vzhladom k obmedzeným kapacitám prednáškových priestorov doporučuju  včasnu registraciu.

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS