• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  AUTOMATIZÁCIA, INFORMATIZÁCIA A MANAŽMENT V CHÉMII A POTRAVINÁRSTVE
 • darkblurbg
  Process Control 2019
  22. medzinárodná konferencia riadenia procesov
 • 8.2.2019 Odborný seminár

  Doc. Radoslav Paulen na Imperial College London

  V rámci svojho hosťujúceho pôsobenia na Imperial College London (8. najlepšia svetová univerzita podľa QS World University Ranking), viedol 6. februára 2019 doc. Radoslav Paulen odborný seminár na tému "Model-based design of optimal experiments using exact confidence regions".

  Fotka

 • 6.2.2019 Novinka

  Rozvrh hodín IAM

  Rozvrh hodín predmetov zabezpečovaných ÚIAM počas letného semestra v akademickom roku 2018/2019 je už dostupný na stránke:

  uiam.sk/rozvrh

 • 4.2.2019 Novinka

  IAM vo Svete technológií na TA3

  Pozrite si na TA3 reláciu Svet technológií z 3.2.2019, kde v čase 3:40 začína reportáž na tému: „Priemysel 4.0 - Nahradia stroje človeka?“, ktorá bola natočená u nás na ÚIAM.

  Video

 • 3.2.2019 Novinka

  Náš Mendelejev na titulke prestížneho časopisu Science

  Umelecká socha s podobizňou slávneho chemika Dimitrija Ivanoviča Mendelejeva, ktorá sa nachádza pred hlavným vchodom FCHPT zdobí titulnú stranu prestížneho časopisu Science. Viac sa dočítate na stránke: dennik N.

 • 30.1.2019 Podujatie

  Prezident vymenoval profesora Ing. Miroslava Fikara, DrSc. za rektora STU

  V stredu 30.1. vymenoval prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska v Prezidentskom paláci nových rektorov vysokých škôl. Profesor Ing. Miroslav Fikar, DrSc. bol vymenovaný za rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Srdečne blahoželáme!

  Fotka

 • 30.1.2019 Novinka

  Veda na dosah: rozhovor s doktorandkou z IAM

  Prečítajte si rozhovor, ktorý portálu Veda na dosah poskytla Ing. Petra Artzová z ÚIAM pri príležitosti udeľovania cien Dekana FCHPT - Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave.

  Rozhovor

 • 22.1.2019 Podujatie

  IAM na Týždni otvorených dverí FCHPT

  Srdečne vás pozývame na akciu Týždeň otvorených dverí na FCHPT - Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave. Od pondelka 28.1. do piatku 1.2. budú pre všetkých návštevníkov IAM pripravené zaujímavé ukážky automatizácie. Pre účasť je potrebné vopred sa zaregistrovať na tejto stránke.

 • 15.1.2019 Novinka

  IAM vo Svete technológií na TA3

  V utorok 15.1. natáčal štáb TA3 na FCHPT v Bratislave reláciu Svet technológií. Moderátor Ľubo Straka so svojim štábom prišiel na ÚIAM nakrútiť reportáž na tému: „Priemysel 4.0 – Nahradia stroje človeka?“ Celú reportáž uvidíte už čoskoro aj na vašich obrazovkách.

  Fotka

 • 14.1.2019 Novinka

  Plenárna prednáška

  Profesor Ing. Miroslav Fikar, DrSc. mal plenárnu prednášku na tému „Optimal Control of Batch Membrane Processes“ na medzinárodnej konferencii Process Systems Engineering Asia, v Bangkoku, Thajsko. Srdečne blahoželáme!

  Fotka

 • 13.1.2019 Podujatie

  Obhajoby semestrálnych projektov II

  V piatok 11.1.2019 sa na ÚIAM konali obhajoby semestrálnych projektov našich študentov bakalárskeho štúdia.

  Fotky

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS