• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  AUTOMATIZÁCIA, INFORMATIZÁCIA A MANAŽMENT V CHÉMII A POTRAVINÁRSTVE
 • darkblurbg
  Študentská vedecká konferencia na FCHPT STU v Bratislave
  Odovzdanie príspevkov a registrácia do 18. októbra 2019
 • 26.6.2019 Odborný seminár

  Odborný seminára doc. Radoslava Paulena na Imperial College London

  V rámci svojho hosťujúceho pôsobenia na Imperial College London (8. najlepšia svetová univerzita podľa QS World University Ranking), viedol 25. júna 2019 doc. Radoslav Paulen odborný seminár na tému "Optimal Control of Membrane Diafiltration Processes".

  FB-Fotka

 • 21.6.2019 Podujatie

  Gustavo Sanchez: Technologies for Crop Monitoring - Some Opportunities and Challenges in India

  V pondelok 1.7.2019 sa uskutočnil odborný seminár, ktorý viedol Prof. Gustavo Sanchez z JK Lakshmipat University, India, na tému "Technologies for Crop Monitoring - Some Opportunities and Challenges in India".

  FB-Fotka    FB-Udalosť

 • 18.6.2019 Podujatie

  IAM na ESCAPE 2019

  V dňoch 16.-19. júna 2019 sa prof. Miroslav Fikar a doc. Radoslav Paulen zúčastnili na konferencii 29th European Symposium on Computer-Aided Process Engineering (ESCAPE-29) v Eindhovene, Holandsko.

  FB-Fotka

 • 17.6.2019 Podujatie

  Obhajoby bakalárskych prác na IAM

  V pondelok 17. júna 2019 sa na ÚIAM konali obhajoby záverečných prác. Svoje bakalárske práce úspešne obhájili študenti bakalárskeho štúdia: Michal Gubrický, Matej Hatvanyi, Katarína Karaffová, Juraj Kavor, Darko Križan, Michaela Lehotová, Lucia Míková a Jozef Štofa. Srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote!

  FB-Fotka

 • 12.6.2019 Podujatie

  Promócie absolventov IAM 2019

  V utorok 11. júna sa v Aule Aurela Stodolu konali slávnostné promócie absolventov štúdia na FCHPT - Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave. Z absolventov inžinierskeho štúdia na ÚIAM sa na promóciách zúčastnili: Ing. Oliver Čizmazia, Ing. Matúš Furka, Ing. Michaela Horváthová (prospela s vyznamenaním – Cena dekana FCHPT a cena rektora STU), Ing. Rudolf Hronec, Ing. Karol Kiš a Ing. Martin Mojto. Všetkým srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov!

  FB-Fotka

 • 11.6.2019 Podujatie

  Študenti IAM získali ceny za najlepšie diplomové práce

  Pod záštitou pána dekana sa v pondelok 10.6.2019 konalo slávnostné udeľovanie cien za najlepšie diplomové práce na FCHPT. Z ÚIAM získali ceny za svoje diplomové práce Ing. Oliver Čizmazia a Ing. Michaela Horváthová. Srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov!

  FB-Fotka

 • 9.6.2019 Novinka

  Štátne skúšky bakalárskeho štúdia

  Dňa 17.6.2019 sa budú konať štátne bakalárske skúšky.

 • 4.6.2019 Novinka

  Nová publikácia IAM v prestížnom vydavateľstve

  Ing. Martin Klaučo, PhD. a doc. Ing. Michal Kvasnica, PhD. sú autormi novej knižnej publikácie vydanej v prestížnom vydavateľstve Springer:

  MPC-Based Reference Governors - Theory and Case Studies

  Srdečne blahoželáme!

 • 27.5.2019 Podujatie

  Obhajoby diplomových prác na IAM

  V pondelok 27. mája 2019 sa na ÚIAM konali obhajoby záverečných prác. Svoje diplomové práce úspešne obhájili študenti inžinierskeho štúdia IAM: Ing. Daniel Boroš, Ing. Oliver Čizmazia, Ing. Matúš Furka, Ing. Michaela Horváthová, Ing. Rudolf Hronec, Ing. Karol Kiš, Ing. Marika Malovcová, Ing. Martin Mojto a Ing. Jakub Nosko. Srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote!

  FB-Fotka

 • 30.5.2019 Podujatie

  Obhajoby diplomových prác na ÚM

  V utorok 28. mája 2019 sa na Ústave manažmentu STU konali obhajoby záverečných prác. Svoje diplomové práce úspešne obhájili študenti inžinierskeho štúdia: Martina Gáliková, Veronika Nosková, Matúš Bizoň, Roberta Ilašenková, Ivana Hrevušová, Dominika Moravčíková, Veronika Sanitrová a Zuzana Kučerová. Srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote!

  FB-Fotka

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS