• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  RIADENIE PROCESOV
 • darkblurbg
  Kybernetika v chemických
  a potravinárskych technológiách


  Spojením inžinierskeho štúdia na STU v Bratislave a VŠCHT v Prahe získaš skúsenosti z dvoch špičkových pracovísk,
  neoceniteľné kontakty s priemyselnou praxou a zamestnávateľmi na Slovensku a v Českej republike.
FrontSeat
Process Control
 • 29.9.2017 Novinka

  Nový absolvent doktorandského štúdia na IAM

  V piatok 29. septembra 2017 na ÚIAM úspešne obhájil Deepak Ingole svoju dizertačnú prácu na tému „Embedded Implementation of Explicit Model Predictive Control“. Školiteľom tejto dizertačnej práce bol docent Ing. Michal Kvasnica, PhD.. V rámci svojho doktorandského štúdia absolvoval Deepak Ingole aj 3-mesačný študijný pobyt na University of Oxford, Veľká Británia a aj 3-mesačný študijný pobyt na Imperial College London, Veľká Británia.
  Srdečne blahoželáme!

  FB-IAM:Fotka

 • 23.9.2017 IAM v médiách

  Doc. Ing. Michal Kvasnica, PhD. získal dve prestížne ocenenia

  Doc. Ing. Michal Kvasnica, PhD. vyhral 1. miesto v súťaži „Prémia za výnimočný vedecký ohlas na jedno dielo“ v kategórii: technické vedy a geovedy. A súčasne vyhral aj 2. miesto v súťaži „Prémia za trojročný vedecký ohlas“ v kategórii: technické vedy a geovedy. Obidve ceny udelil Literárny fond Slovenskej republiky. Srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov!
  Fotky: FB-IAM

 • 18.9.2017 Odborný seminár

  Prof. Sergio Lucia: Towards modular and scalable predictive control

  V piatok 22.09.2017 o 09:00 sa v miestnosti 641 uskutoční odborný seminár pod vedením profesora Sergia Luciu z TU Berlin na tému Towards modular and scalable predictive control.

 • 18.9.2017 Odborný seminár

  D. Ingole: Embedded Implementation of Explicit Model Predictive Control

  Tento piatok, 22.9.2017 sa o 10:30 v miestnosti 641 uskutoční odborný seminár D. Ingoleho na tému Embedded Implementation of Explicit Model Predictive Control spojený s nácvikom dizertačnej prednášky.

 • 23.8.2017 Pracovná ponuka

  Postdoc v oblasti strojového učenia a umelej inteligencie pre procesné riadenie

  Ústav informatizácie, automatizácie a matematiky na FCHPT STU v Bratislave hľadá mladého, perspektívneho postdoca pre nový výskumný projekt venovaný aplikácii strojového učenia a umelej inteligencie v oblastiach procesného riadenia a automatizácie. Viac info na stránke projektu.

 • 24.8.2017 Pracovná ponuka

  PhD a PostDoc pozície na TU Chemnitz, Nemecko

  Skupina prof. Streifa na Technickej univerzite v Chemnitz, Nemecko hľadá kandidátov na miesta doktorandov a postdoktorandov v oblastiach prediktívneho riadenia, hierarchických riadiacich systémov a optimálneho riadenia s termínom nástupu od Novembra 2017 . Viac informácií v priloženom súbore a na https://www.tu-chemnitz.de/etit/control/index.php.en


 • 21.8.2017 Odborný seminár

  Riadenie pocesu pasterizácie (Jorge Cadena)

  News

  Seminár sa uskutoční v piatok 25.8.2017 o 10:00 v miestnosti 641.

 • 18.8.2017 Pracovná ponuka

  Pracovná ponuka v Honeywell

  Honeywell, divízia Transportation Systems, hľadá do svojho expandujúceho tímu záujemcov na pozície “Senior Research Engineer”.

 • 17.8.2017 Novinka

  Noví absolventi doktorandského štúdia na IAM

  Vo štvrtok 17. augusta 2017 Ing. Ján Drgoňa a Ing. Martin Klaučo úspešne obhájili svoje dizertačné práce na ÚIAM. Srdečne blahoželáme.

  FB-IAM:Fotka

 • 9.8.2017 Odborný seminár

  Identifikácia a optimálne riadenie ťažko regulovateľných procesov

  V stredu 23.8.2017 o 10:00 sa v miestnosti 641 uskutoční odborný seminár na tému „Identifikácia a optimálne riadenie ťažko regulovateľných procesov“. Odborný seminár bude viesť doktorand Ing. Ľuboš Spaček z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, ktorého školiteľom je doc. Ing. Jiří Vojtěšek, Ph.D.

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS