• darkblurbg
  Uchádzači o bakalárske štúdium
  pozrite si aktuálne informácie o akreditovanom bakalárskom študijnom programe

  RIADENIE PROCESOV
 • darkblurbg
  Kybernetika v chemických
  a potravinárskych technológiách


  Spojením inžinierskeho štúdia na STU v Bratislave a VŠCHT v Prahe získaš skúsenosti z dvoch špičkových pracovísk,
  neoceniteľné kontakty s priemyselnou praxou a zamestnávateľmi na Slovensku a v Českej republike.
FrontSeat
Double Degree
 • 17.8.2017 Novinka

  Noví absolventi doktorandského štúdia na IAM

  Vo štvrtok 17. augusta 2017 Ing. Ján Drgoňa a Ing. Martin Klaučo úspešne obhájili svoje dizertačné práce na ÚIAM. Srdečne blahoželáme.

  FB-IAM:Fotka

 • 9.8.2017 Odborný seminár

  Identifikácia a optimálne riadenie ťažko regulovateľných procesov

  V stredu 23.8.2017 o 10:00 sa v miestnosti 641 uskutoční odborný seminár na tému „Identifikácia a optimálne riadenie ťažko regulovateľných procesov“. Odborný seminár bude viesť doktorand Ing. Ľuboš Spaček z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, ktorého školiteľom je doc. Ing. Jiří Vojtěšek, Ph.D.

 • 24.7.2017 Podujatie

  Promócie bakalárov AIM

  V piatok 21. júla sa konali v Aule Aurela Stodolu slávnostné promócie absolventov bakalárskeho študijného program „Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve“. Na promóciach sa zúčastinili: Bc. Matúš Furka, Bc. Michaela Horváthová, Bc. Roberta Ilašenková, Bc. Karol Kiš, Bc. Imrich Koncz, Bc. Jakub Nosko, Bc. Tomáš Tkáč, Bc. Henrieta Vlčková a Bc. Michal Vojtas. 

  Všetkým absolventom srdečne gratulujeme a želáme veľa úspechov v ďalšom štúdiu aj v osobnom živote.

  FB-IAM:Fotka

 • 10.7.2017 Novinka

  Blahoželáme novým bakalárom

  Blahoželáme novým bakalárom, absolventom bakalárskeho študijného programu Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve.

  FB-IAM:Fotka

 • 6.7.2017 Novinka
 • 15.5.2017 Podujatie

  Deň otvorených dverí: Chemický jarmok – CHEMSHOW 2017

  Srdečne vás pozývame na náš tradičný Deň otvorených dverí: Chemický jarmok – CHEMSHOW 2017, ktorý sa uskutoční v utorok 27. júna od 9:00 na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie, STU v Bratislave, ktorá je dlhodobo hodnotená ako najlepšia technická fakulta na Slovensku (podľa agentúry ARRA). V rámci tejto akcie predstavíme aj stánky ÚIAM, pri ktorých si budete môcť vyskúšať riadenie kvadrokoptéry, skupiny robotov, magnetickej levitácie a veľa iného. Tešíme sa na stretnutie s vami!

  FB-IAM:Event

 • 23.6.2017 Podujatie

  Ján Drgoňa: Prediktívne riadenie s modelom s aplikáciami v riadení termálneho komfortu v budovách

  Dňa 6.7.2017 o 11:00 bude mať na ÚIAM v miestnosti 641 odborný seminár Ing. Ján Drgoňa na tému "Prediktívne riadenie s modelom s aplikáciami v riadení termálneho komfortu v budovách".

  FB-IAM:Event

 • 23.6.2017 Podujatie

  Martin Klaučo: Supervízory na báze MPC: Teória a aplikácia

  Dňa 6.7.2017 o 11:30 bude mať na ÚIAM v miestnosti 641 odborný seminár Ing. Martin Klaučo na tému "Supervízory na báze MPC: Teória a aplikácia".

  FB-IAM:Event

 • 23.6.2017 Novinka

  Absolventi IAM získali ceny za najlepšie diplomové práce

  Absolventi inžinierskeho študijného program “Automatizácia a informatizácia v chémii a v potravinárstve” Ing. Peter Bakaráč a Ing. Simon Koniar získali pochvalné uznanie dekana FCHPT, STU v Bratislave za najlepšie diplomové práce. Obidvom srdečne blahoželáme!

  FB-IAM:Fotky

 • 25.6.2017 Podujatie

  Promócie absolventov IAM

  V piatok 23. júna sa konali v Aule Aurela Stodolu slávnostné promócie absolventov inžinierskeho študijného program “Automatizácia a informatizácia v chémii a v potravinárstve”: Ing. Peter Bakaráč, Ing. Kinga Batárová, Ing. Jakub Jakabšic, Ing. Simon Koniar, Ing. Natália Mikušová a Ing. Martin Mišenko. 

  Ing. Simon Koniar získal cenu dekana FCHPT a cenu rektora STU v Bratislave za vynikajúce plnenie študijných povinností počas celého štúdia. 

  Ing. Peter Bakaráč a Ing. Simon Koniar získali pochvalné uznanie dekana FCHPT, STU v Bratislave za najlepšie diplomové práce. 

  Všetkým absolventom srdečne gratulujeme a želáme veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote.

  FB-IAM:Fotky

Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS