Stolnotenisový klub Amatéri z Bachovej

Oznamy v sezóne 2023/24

Začíname v stredu 13.9.2023.

O nás

Sme skupina nadšencov stolného tenisu spravidla v strednom veku. Nie sme klub, nezúčastňujeme sa ligových súťaží a nevychovávame stolnotenisové talenty. Ide nám najmä o radosť z pohybu a relax. Hrávame v hale Spojenej školy sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, 821 03 Bratislava. Na amatérsku hru máme ozaj dobré podmienky. Hala je vysoká s denným a umelým horným osvetlením, ktoré sa neodráža na stoloch. Na podlahe je linoleum. Šatne a sprchy sú rekonštruované. Máme 4 stoly oddelené ohrádkami a spoločné loptičky. Účasť na tréningoch nijako neorganizujeme. Keď sa nás zíde viac ako 8, je viac štvorhier a odpočinku na lavičke.

Nového hráča vnímame ako hosťa, aj keď od neho vyberáme finančný príspevok. Ak časom zapadne do kolektívu (herne aj osobnostne), môže sa stať predplatiteľom spravidla na 1 rok za znížený poplatok 100 eur. Na tréningu hráme medzi sebou ako príde, dvojice sa menia a slabší si zahrajú aj s lepšími. Ak nás je veľa, hráme štvorhry.

Komerčnú rezerváciu stolov neumožňujeme. Ak si chcete len tak ako dvojica ísť niekam zahrať - prenajať si stôl, tak toto u nás nenájdete. V takom prípade sú skôr vhodní komerční prenajímatelia, napríklad: Galvaniho, Vernosť, Stolnotenisová hala v Rači a podobné. Tu je niekoľko ďalších odkazov: sportujeme.sk, sportoviska.zoznam.sk.

Ak máte záujem prísť sa k nám pozrieť, tu je kontakt: Ervín Barta, 0902 964 054, bachova-info zavinac uiam.sk

Naše úspechy

Termíny a ceny tréningov

Cena je pevná a nezávisí od skutočne stráveného času na tréningu - je vhodné preto chodiť načas.

Kde sa nachádzame

Hráme v Spojenej škole sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinov, Bachova ulica

Vianočný turnaj 11.12.2023

Výsledky vianočného turnaja: 1. Boris, 2. Stano, 3. Karol. Najlepšia ženská hráčka: Jarka. Fotky.

Vianočný turnaj 20.12.2022

Výsledky vianočného turnaja: 1. Boris, 2. Dušan, 3. Denis. Najlepšia ženská hráčka: Janka. Konečne, po dvoch rokoch opäť vianočný turnaj, kto neprišiel, môže ľutovať. Fotky.

Vianočný turnaj 20.12.2020

Výsledky vianočného turnaja: 1. Rišovci, 2. Martin/Peter, 3. Boris/Valika. A samozrejme, vyhrala dobrá nálada. Fotky z turnaja.

Memoriál Paľa Jakubca - 18.6.2018

Piaty ročník Memoriálu Paľa Jakubca bol v sobotu 16. júna. Viac informácií tu.

Turnaj dvojíc - 1.4.2017

Ako spomienku na Elmíru, ktorá nás opustila, sme pripravili turnaj dvojíc - dvojčlenných družstiev. Každá dvojica hrá proti inej päť zápasov - štyri dvojhry a jednu štvorhru. Viac informácií tu.

Niekoľko odkazov